0553 133 55 33
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

,

HALI ALTI KEÇESİ

Keçe sadece zemin kaplamada kullanıldığı gibi halının altına koruma maksatlı da serilmektedir. Ayrıca halı altı ısıtma sistemlerinde mecburiyettir. Halı altı keçe size düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Keçe sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımıda sağlar.

Devamı
,

SPOR AYAKKABILIK KEÇE

Ayaklar üşümemesi , romatizmaların artmaması için  tercih edilebilir . Eskiden kara tahtaları sildiğimiz silgilerin keçesi gibidir bazıları, bazıları da  halıflexten kesilmiş ayak şekilli şeylerdir.Soguktan korumak konusunda gayet başarılı fakat ter cekme konusunda da bir o kadar başarısız aparat.

Devamı
,

İNŞAAT ve İZOLASYON

  Firmalarımız polyester ve polipropilen gibi pek çok doğal ve sentetik elyaflar kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemesi, 80 g/m² den 1500 g/m² ye ve 6 m genişliğe kadar mekanik iğnelemeli ve ısısal bağlamalı çok çeşit ürünlerle inşaat ve izolasyon alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda sıralanan pek çok özelliği içermektedir; CE belgeli (1021-CPD-029/11) UV dayanımlı, Ekstra güçlendirilmiş, Sıcakta çekmez, Geç tutuşur veya yanmaz, Su itici, Kaymaz, Isı ve ses izolasyonu yapabilir, Nefes alabilir.   Su iğnelemesi, mekanik iğneleme ve ısısal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz aşağıda sıralanan pek çok uygulamada kullanılmaktadır. Geotekstiller (filtrasyon, ayırma, koruma, drenaj, ve güçlendirme) Bitum Keçeleri, Bentonit kil taşıyıcaları, Parke altı ses izolasyonu malzemeleri, Zemin koruyucu örtüler, Kiremit altı örtüleri, Alev Bariyerleri, Isı ve ses izolasyon malzemeleri.

Devamı
,

YATAK ve MOBİLYA

Firmalarımız; polyester, silikonlu polyester, delikli konjuge silikonlu polyester, polyamid, viskon, pamuk, organik pamuk, ipek, yün, deve yünü, kaşmir, yanmaz elyaf, Dacron® uyku ve mobilya elyafları gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları ve tekstil atıklarından elde edilen geri dönüştürülmüş elyafları kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 2000 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısıal ve kimyasal bağlamalı ve kapitone edilmiş çok çeşitli ürünlerle yatak ve mobilya alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir ve birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, İnsana ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I) Organik, Desenli ve baskılı, lamineli ve kaplamalı, Yüksek mukavemetli, (jütlü, telalı, vb) Sert, dayanıklı, basılmaz, esnek ve hacimli, Ağır iklim koşullarına uyabilen, Geç tutuşur, alev bariyeri olabilen (BS 5852:2006 Part 1 ve 2, 16CFR1633, BS 6807:2006 crimp7, BS 597-1:1995, BS 597-2:1995 ve BS 7177) Kaymaz, Konfor özellikleri arttırılmış. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz yatak ve mobilya sektöründe aşağıdaki pek çok uygulamada kullanılır: Dolgu malzemeleri, İzolasyon malzemeleri, Koruyucu malzemeler, Dekoratif malzemeler, Yanmaz alev bariyeri, Kapitone.

Devamı
,

FİLTRE

Firmalarımız; polyester, polipropilen, akrilik, viskon, basofil, yanmaz elyaf, mikrofiber, gibi pek çok sentetik elyaf kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 1500 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısısal ve kimyasal bağlamalı çok çeşitli ürünlerle filtre alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I), Su ve yağ itici, Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, Ekstra güçlendirilmiş (iç dokulu), Sıcakta çekmez, yüksek sıcaklığa dayanıklı, Geç tutuşur, kendi kendini söndürebilir (DIN 53438-F1) veya yanmaz, Pilse yapılabilir, Yüksek hava akımına dayanıklı, Yüksek toz toplama kapasiteli, Uzun ömürlü, EN 779:2002 standardına göre G2, G3, G4 ve F1 sınıflandırmasına uygun. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz aşağıda sıralanan hava, sıvı ve sıcak gaz filtrasyonu yapılan pek çok uygulamada kullanılmaktadır; Isıtma, havalandırma ve soğutucu üniteleri, Kompresor alanları, Elektrik panoları, Endüstriyel üretim alanları (sprey boya, gaz türbinleri, vb.) Ev ve binalardaki ugulamalar, (Elektrikli süpürge, klima vb.) Otomotiv fltreleri, Endüstriyel filtrasyon sistemleri (çimento, şeker, metal sanayi, vb.) Filter presler, disk filtreler ve filtre torbaları şeklindeki sıvı filtraasyon üniteleri.

Devamı
,

AYAKKABI ve TERLİK

Firmalarımız; polyester, polipropilen, polyamid, viskon ve bi-komponent akrilik gibi pek çok doğal ve sentetik elyafı kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 1000 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısıal ve kimyasal bağlamalı dokunmamış mensucat ve kapitone edilmiş çok çeşitli ürünlerle ayakkabı ve terlik alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I), Desenli ve/veya baskılı, Lamineli ve/veya kaplamalı, Antistatik, Sızdırmaz, sus geçirmez, Yanmaz, Isı ile şekil alabilen, Isı izolasyonu yüksek, Dikişle güçlendirilmiş, Kuru ve ıslak aşınma dayanımı yüksek, Kapitone edilmiş. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz ayakkabı ve terlik sektöründe pek çok uygulamada kullanılmaktadır. Tabanlık, (jütlü, dikişli) Antistatik tabanlık, PU sızdırmaz tabanlık, Astarlık, Peluş, Konçluk, Sıcak astar, Sayalık, Fortluk ve bombelik.

Devamı
,

OTOMOTİV

Firmalarımız; polyester, polipropilen, pamuk, viskon, yanmaz elyaf, karbon elyaf, tekstil kırpıntı ve paçavralarından elde edilen geri dönüşümlü elyaf gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 1500 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısısal ve kimyasal bağlamalı çok çeşitli ürünlerle otomotiv alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, Yanmaz, geç tutuşur kendi kendini söndürür, Su ve yağ itici, Aşınmaya dayanıklı, Ekstra güçlendirilmiş, Lamineli veya kaplamalı, Isı ile şekil alabilir, Isı, ses ve titreşim izolasyonu geliştirilmiş. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz otomotiv sektöründe pek çok uygulamada kullanılmaktadır. Tavan, Ön panel izolasyonu, Halı ve zemin döşemesi, Koltuk, İç kabin izolasyonu, Kaput izolasyonu, Tekerlek boşluğu izolasyonu, Şapkalık, Bagaj bölümü izolasyonu ve halısı, Yüzey hazırlama bezi.

Devamı
,

BEYAZ EŞYA

Firmalarımız; polyester, polipropilen, pamuk, viskon, yanmaz elyaf, karbon elyaf, tekstil kırpıntı ve paçavralarından elde edilen geri dönüşümlü elyaf gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 1500 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısısal ve kimyasal bağlamalı çok çeşitli ürünlerle beyaz eşya alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, Yanmaz, geç tutuşur kendi kendini söndürür (BS EN 60695-2-10:2001), Su ve yağ itici, Aşınmaya dayanıklı, Ekstra güçlendirilmiş, Lamineli veya kaplamalı, Isı ile şekil alabilir, Isı, ses ve titreşim izolasyonu geliştirilmiş. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz beyaz eşya sektöründe aşağıdaki pek çok uygulamada kullanılır; Tambur keçesi, Ses, titreşim ve ısı izolasyonu, Dolgu malzemeleri.

Devamı
,

KONFEKSİYON

Firmalarımız; polyester, silikonlu polyester, delikli konjuge silikonlu polyester, polyamid, viskon, pamuk, organik pamuk, yün, ipek, deve yünü, kaşmir, yanmaz elyaf gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları ve polimerleri kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 1000 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısısal ve kimyasal bağlamalı kapitone edilmiş çok çeşitli ürünlerle konfeksiyon alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I), Organik (Organic cotton-cu 808813) doğal elyaflı, Desenli, baskılı, kaplamalı, lamineli, Antistatik, Dikişle güçlendirilmiş, Kapitone edilmiş, Nefes alabilen, Ağır iklim koşullarına uygun, Ağır yıkama ve kuru temizleme koşullarına uygun, Geç tutuşur, alev geçirmez, kendi kendini söndürebilir, Konfor özellikleri arttırılımış. Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ve kapitone ürünlerimiz aşağıda sıralanan pek çok konfeksiyon (Erkek, çocuk, bayan, spor) uygulamalarında kullanılmaktadır; Fitillik, Yaka altı keçesi, Omuz vatkası, Dolgu vatkası, (mikro, silikonlu, termo, tutkallı, ütülü, lamineli) Boncuk elyaf, Nakış keçesi, Tela, Gömlek yaka telası (top fuse), Kapitone.

Devamı
,

EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON

Firmalarımız; polyester ve silikonlu polyester, delikli konjuge silikonlu polyester, polyamid, viskon, pamuk, organik pamuk, yün, ipek, deve yünü, kaşmir, at kılı, yanmaz elyaf, boncuk elyaf, Dacron® uyku ve mobilya elyafları gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 2000 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısısal ve kimyasal bağlamalı ve kapitone edilmiş çok çeşitli ürünlerle ev tekstili ve dekorasyon alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, Organik (Organic cotton-cu 808813), İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I), Desenli ve baskılı, lamineli ve kaplamalı, Kaymaz, Antisatik, Dikişle güçlendirilmiş,, Nefes alabilen, Ağır iklim koşullarına uygun, Ağır yıkama ve kuru temizleme koşullarına uygun, Geç tutuşur, alev geçirmez, kendi kendini söndürebilir, Konfor özellikleri artırılmış, (hacimli ve yumuşak) Su iğnelemesi, mekanik iğneleme, ısısal ve kimyasal bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ve kapitone ürünlerimiz aşağıda sıralanan pek çok ev tekstili uygulamalarında kullanılmaktadır: Yorgan, yastık uyku tulumu, alez ve çok amaçlı yatak örtüsü, Dekorasyon, Nakış, Elektrikli battaniye, Halı, Suni deri, Ütü masası, Perde, masa örtüsü, Kaymaz halı.

Devamı
,

SUNİ DERİ

Firmalarımız; polyester, viskon ve polyamid gibi pek çok sentetik elyafı kullanarak 40 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 500 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli dokunmamış mensucat ürünlerle suni deri alanına hizmet etmektedir. Ürünlerimiz aşağıda bazı örnekleri verilen pek çok fonksiyonel özelliğin bir veya birkaçını birlikte içermektedir; Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz, Geç tutuşur, alev geçirmez, Kuru ve ıslak aşınma dayanımı yüksek, Sıcakta çekmez, İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I), Desenli ve/veya baskılı, Kimyasal işlentiyle mekanik mukavemeti geliştirilmiş, Yumuşak veya sert tuşeli. Su iğnelemesi ve mekanik iğnelemeli doku bağlama yöntemleriyle elde edilen ve çeşitli son işlemlerle fonksiyonellik kazandırılan dokunmamış mensucat ürünlerimiz suni deri sektöründe pek çok uygulamada kullanılmaktadır. Astarlık, Çantalık, Giyimlik, Döşemelik, Ayakkabılık, Terliklik, Kemerlik, Kırtasiyelik.

Devamı
HİZMETLERİMİZ | Safir Nonwoven | İstanbul Keçe İmalatı | Ayakkabılık Keçe
Web Tasarım İzmir © 2015